רשימת תבניות (ערכות נושא) מומלצות לבלוג וורדפרס – חינם ובתשלום

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

אם יש לכם בלוג וורדפרס או שאתם בשלבי הקמה, ככל הנראה תרצו לדעת ולקבל רשימת תבניות (ערכות נושא) מומלצות לוורדפרס. ערכות הנושא כאן נוספו על ידינו ואנחנו מכירים היטב אותם.

אם אין לכם בלוג, תוכלו לקרוא את הכתבה שלנו על בלוג וורדפרס וגם איך לפתוח בלוג.

מה זה ערכת נושא (תבנית)?

ערכת נושא, תבנית עיצוב או ערכת עיצוב – הוא כלי בלתי נפרד של כל בלוג וורדפרס או אתר המבוסס על מערכת ניהול התוכן הזו והוא אחראי על העיצוב, המראה והתחושה שמוצגת לכל מי שנכנס לבלוג שלכם.

יש ערכות נושא שמותאמות במיוחד לבלוגים, יש ערכות נושא שמתאימות לאתרי תדמית, לאתרי תאגידים וחברות ויש תבניות לצרכי מסחר אלקטרוני (קניות באינטרנט).

לפעמים אפשר להשתמש בתבנית בסיסית והיא מספיקה, אך עם אנחנו רוצים עיצוב יפה ואיכותי, נצטרך לעצב בעצמנו או להשתמש בתבנית עיצוב שעוצבה במיוחד למטרה זו.

חשוב לציין כי יש תבניות שהם מאוד גדולות, בעלות משקל גדול – מה שנותן יותר אפשרויות לבעל הבלוג, אך מנגד מכביד על האתר, על חווית המשתמש ועל הביצועים.

רשימת ערכות נושא (תבניות עיצוב) מומלצות לוורדפרס – בחינם

הנה הרשימה של התבניות / ערכות הנושא שאנחנו אהבנו וחושבים שהן מתאימות לבלוג שלכם:

1. OceanWP

אולי זו תבנית העיצוב האיכותית ביותר, מדובר על תבנית עיצוב שמתאימה לכל סוג של אתר אינטרנט, בין אם הוא במסגרת בלוג או במסגרת אתר מסחר אלקטרוני או אתר תדמית לעסק קטן או גדול. ניתן להתאים אישית את התבנית לפי הצורך של הבלוג, להתאים עיצוב ולבצע שינויים נוספים.

הבלוג שלנו, בלוגפרס, משתמש בתבנית הזו, ואנחנו עושים בה שימוש לצרכי בלוג בלבד, אך אפשר כמובן לעשות שימוש מתקדם יותר. אפשר גם לרכוש גרסת הרחבה בתשלום. להורדה.

2. Twenty Twenty

זוהי התבנית הרשמית של וורדפרס, אשר מותקנת בדרך כלל על כל פעם שיוצרים בלוג או אתר חדש המבוסס על המערכת. מדובר על הרחבה של התבנית הקודמת הרשמית ומאפשר ליצור עיצוב פשוט ומתאים לכל מיני בלוגים. להורדה.

3. Astra

תבנית נוספת שהיא מעניינת במיוחד היא Astra. מדובר על תבנית קלאסית של בלוג, תבנית פשוטה וקלילה במיוחד. אפשר להתקין תוספים נלווים שנותנים דגש מעשי יותר לתבנית כמו הרחבות נוספות. להורדה.

4. Hestia

זוהי תבנית מעניינת במיוחד, מתאימה גם לעסקים וגם לבלוגרים שמעוניינים שהבלוג יהיה מותאם, קליל ומעוצב יותר מאשר תבנית קלאסית. להורדה.

6. Neve

תבנית בסיסית ופשוטה שמתאימה לכל בלוג פשוט, קלאסי וללא כלים מתקדמים יותר. מדובר על תבנית קלילה אך כזו שאפשר להתאים אותה אישית גם לאתרים מורכבים יותר. להורדה.

7. Colibri WP

תבנית מקצועית יותר, מתאימה גם לאתרי וורדפרס שמעוניינים עבור העסק שלהם ולא רק לצרכי בלוג. אפשר להשתמש למטרות רבות ולהתאים אישית. להורדה.

8. GeneratePress

זוהי תבנית נוספת שמתאימה גם לבלוגים וגם לאתרי אינטרנט שמעוניינים לבנות אותה במסגרת אתר חדשות ותוכן. מדובר על תבנית סופר מהירה ופשוטה ואפשר לרכוש גרסה בתשלום אם רוצים. להורדה.

9. Storefront

זוהי התבנית הרשמית של ווקומרס, תוסף מסחר אלקטרוני של אוטומטיק, הגוף האחראי על פיתוח של וורדפרס ומהווה בליבה שלה. בגדול, התבנית מתאימה בעיקר לצרכי חנות באינטרנט. להורדה.

10. Hello Elementor

זוהי תבנית פשוטה ביותר, תבנית ריקה, ללא עיצוב כמעט. היא מתאימה למי שעושה שימוש בתוסף לבניית עמוד כמו אלמנטור. ללא תוסף כזה, אין צורך להשתמש בתבנית זו. להורדה.

11. Customify

זוהי תבנית מקצועית למדי, מתאימה לבניית בלוג או לבניית אתר אינטרנט עסקי מקצועי. אפשר לבנות עמודים (מובנה בתוך התבנית) ולהתאים אישית כל אזור כמו שאתם רוצים. להורדה.

12. Ashe

זוהי תבנית מיוחדת ומתאימה גם לאתרי אינטרנט וגם לבלוגים פשוטים, הוא כולל עיצוב מסויים ואפשר להתאים אישית. להורדה.

13. ColorMag

זוהי תבנית שמיועדת בעיקר לאתרי חדשות או אתרי תוכן, כי הוא מתאים לפי העיצוב שלו לצרכים אלו. אך אפשר לעשות שימוש גם לבלוג וורדפרס. להורדה.

14. OnePress

ערכת הנושא הזו מיועדת לעסקים קטנים ובינוניים ליצירת אתרים יפים ופשוטים, אך כמובן שניתן בקלות לעשות שימוש לצרכי בלוג. להורדה.

15. Mesmerize

זוהי תבנית מקצועית יותר, המאפשרת יצירת אתרים ובלוגים יפים ומעוצבים ברמות איכותיות. אפשר גם לעשות שימוש בתבניות בת מסויימות. להורדה.

16. Page Builder Framework

מדובר על תבנית מיוחדת שמתאימה לבלוגים ולאתרים שבונים בוורדפרס עם תוספים לבניית עמודים כמו אלמנטור ודומיו. להורדה.

17. StartWP

זוהי אחת התבניות הפשוטות והקלילות ביותר, מדובר על תבנית נקייה, בעלת משקל נמוך למדי וניתנת להתאמה אישית. היא מיועדת בעיקר לבלוגים. להורדה.

18. Visual Composer Starter

זוהי תבנית ראשונית כמו hello elementor, תבנית פשוטה וקלילה שמיועדת לבניית אתר עם תוסף לבניית עמודים. התבנית מעוצבת במעט ואפשר לעשות בה שימוש גם לצרכי בלוג. להורדה.

בונוס: Underscores

זוהי תבנית ריקה לחלוטין, שכוללת רק את העמודים ההכרחיים של וורדפרס. למעשה זוהי תבנית שמהווה תבנית אם או המקור ליצירת תבנית עיצוב אישית לעסק או לבלוג. היא מתאימה בעיקר למפתחים ולמעצבים ולבעלי רקע בתכנות ובקוד. להורדה.

ערכות נושא (תבניות עיצוב) בתשלום

חלק מהתבניות החינמיות, הן מוגבלות בתכונות ובפונקציות שהן מקנות, או ברמת העיצוב או ברמת הכלים הניתנים. לכן, אותן תבניות נותנות גם אפשרות לרכישה של פרימיום, גרסה בתשלום או הרחבות נוספות בתשלום.

1. Genesis

זוהי אחת התבניות האיכותיות ביותר, המתאימה בעיקר לאתרי תוכן כמו בלוג או אתרי תוכן נוספים. כמובן שאפשר לבנות אתרים מקצועיים איתה. התבנית עולה כ-60$. לרכישה.

2. Rehub

זוהי תבנית מקצועית במיוחד, שמיועדת ליצירת אתרי מסחר אלקטרוני, אתרי שיווק שותפים, השוואת מחירים ועוד. תבנית טובה מאוד. התבנית עולה כ-59$. לרכישה.

3. Flatsome

זוהי תבנית מסחר אלקטרוני שמתאימה לאתרי קניות באינטרנט. היא אחת התבניות הנמכרות ביותר בעולם בנושא הזה. ניתן להתאים אישית והיא מעוצבת ברמה איכותית מאוד. התבנית עולה כ-59$. לרכישה.

בנוסף, אפשר לרכוש גם תבניות אחרות בתשלום גם באתרים בהם המעצבים והמפתחים של התבניות, מציעים אותם למכירה כמו אתר ThemeForest. זהו אתר בו אפשר למצוא תבנית בתשלום שנותנת לכם רישיון שימוש כולל עדכונים.

כמות התבניות שם עצומה ולכן קשה לציין את כולם כאן.

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו בהרצה שנקראת "בלוגינג ישראל". כאן נלמד ביחד לגרום לבלוג שלכם להצליח, לשאול שאלות ולקבל תשובות, שיתופי פעולה עם בלוגרים אחרים ועוד.

הצטרפו כעת בחינם » facebook.com/groups/bloggingisrael

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

2 מחשבות על “רשימת תבניות (ערכות נושא) מומלצות לבלוג וורדפרס – חינם ובתשלום”

    • היי, התבנית של אלמנטור פרו מתאימה רק אם את משתמשת בתוסף לבניית עמודים כמו אלמנטור.
      בלעדיו, היא לא מתאימה לשימוש.

      הגב

כתיבת תגובה