התקנת בלוג בחינם – קבלו במתנה התקנת וורדפרס (WordPress) משלכם

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

מעוניינים להתקין בלוג וורדפרס (WordPress) משלכם בחינם? זה פשוט יותר ממה שחשבתם שזה הולך להיות. אנחנו יכולים לעזור לכם להתקין אותו בחינם, וללא שום תשלום מבחינכם.

המדריכים שלנו בבלוג עוזרים לכם להצליח להקים בלוג מצליח משלכם ולנהל אותו בהצלחה. אבל אם הסתבכתם, אתם מתבלבלים, או פוחדים לבצע מהלך כלשהו כדי לא לגרום נזק. תוכלו לבקש מאיתנו ואנחנו נוכל לעזור לכם.

אנחנו מספקים שירות התקנה ללא כל עלות מצידכם.

התקנת בלוג וורדפרס בחינם – איך זה עובד?

כדי שנוכל לפתוח עבורכם בלוג בחינם, אתם צריכים לרכוש חבילת אחסון אתרים לבלוג שלכם. תוכלו לקרוא את המדריכים איך לפתוח בלוג מצליח או מדריך אחסון בלוגים כדי לדעת איך רוכשים חבילת אחסון לבלוג ואיך להתקין.

לאחר מכן, אנא שלחו לנו את פרטי הגישה של חבילת האחסון שלכם שכוללת כבר את הדומיין. אנחנו ניכנס לחשבון שלכם ונתקין עבורכם את הבלוג (תוך 3 ימי עסקים למעט שישי-שבת) ונודיע לכם על כך. לאחר מכן, הרגישו חופשי לשנות את שם המשתמש או הסיסמא.

קבלו התקנת בלוג בחינם כעת

אם רכשתם את חבילת האחסון, אנא שלחו לנו את המידע הבא (אם לא רכשתם, עשו זאת כעת):

למה זה בחינם? מה הקטע?

אין קטע. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברות בניית אתרים, אחסון אתרים, שירותי פרסום ושיווק ועוד. העבודה מולם מקנה לנו את האפשרות לעזור לכם ולתת את המידע עבורכם. ו.. למען הסדר הטוב – זה לא בא על חשבונכם.

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו בהרצה שנקראת "בלוגינג ישראל". כאן נלמד ביחד לגרום לבלוג שלכם להצליח, לשאול שאלות ולקבל תשובות, שיתופי פעולה עם בלוגרים אחרים ועוד.

הצטרפו כעת בחינם » facebook.com/groups/bloggingisrael

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

כתיבת תגובה