דף אינסטגרם עבור בלוג: איך ליצור חשבון עסקי באינסטגרם לבלוג?

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

אינסטגרם היא הרשת החברתית מבוססת תמונות הגדולה בעולם שנמצאת בבעלות חברת פייסבוק ומציעה אפשרות להציג תוכן בלוג באינסטגרם העסקי. דף עסקי (עמוד עסקי) באינסטגרם הוא כלי נפלא כדי להכיר קהלי יעד חדשים ולחבר אותו ישירות עם הבלוג שלכם.

בכתבה זו נציג מידע כך שאפשר לדעת איך לפתוח עמוד עסקי באינסטגרם עבור בלוג.

מה הוא דף אינסטגרם עסקי (עמוד אינסטגרם)?

רוב המשתמש שנרשים לאינסטגרם הם משתמשים פרטיים, שיש להם פרופיל פרטי איתו הם יכולים לעקוב אחר משתמשים אחרים, לשתף תמונות וסרטונים, לדבר בהודעות פרטיות ועוד. אינסטגרם מציעה גם אפשרות למשתמשים והיא דף אינסטגרם עסקי (או עמוד אינסטגרם) – Instagram Page.

בשונה מפייסבוק, ששם פרופיל פרטי ודף הם יישויות אחרות לחלוטין. באינסטגרם לא ניתן לנהל במקביל כמה יישויות לאותו חשבון, אות שיש פרופיל פרטי או שיש דף אינסטגרם לעסקים. ניתן להמיר חשבון פרטי לעסקי ולהחזיר חזרה לפרטי.

ההבדל בין חשבון פרטי לבין חשבון עסקי, הוא שבחשבון עסקי יש כלים נוספים עבור עסקים שמעוניינים לפרסם. ראשית כל, יש נתוני אנליטיקס שונים של מספר חשיפות ותצוגות, פילוח קהלים, אפשרות לפרסם בצורה ממומנת וגם אפשרות להוסיף אמצעי התקשרות נוספים – מספר טלפון להתקשרות, כתובת אימייל לשליחת מייל וגם כתובת פיזית לצורך הגעה דרך מפות.

איך לפתוח דף אינסטגרם עבור הבלוג?

יש 2 דרכים בהם ניתן ליצור עמוד עסקי:

  1. באמצעות אינסטגרם – יצירת פרופיל פרטי והמרתו לחשבון עסקי.
  2. באמצעות דף פייסבוק עסקי – יצירת חשבון עסקי ישירות.

יצירת חשבון דרך אינסטגרם אפשרית גם באמצעות מחשב שולחני (נייח או נייד) וגם באמצעות הטלפון הנייד. כתבה זו תמוקד ליצירה דרך המחשב וגם כמה מילים על יצירה דרך הטלפון הנייד.

יצירת עמוד אינסטגרם עסקי (דרך המחשב וטלפון נייד)

כדי ליצור עמוד אינסטגרם עסקי דרך הטלפון הנייד, עליכם להוריד ולהתקין את אפליקציית אינסטגרם דרך חנות האפליקציות, לפתוח אותה, להירשם שם אימייל / טלפון, שם משתמש וסיסמא.

לאחר מכן, עליכם לגשת אל הפרופיל שלכם במופיע בתפריט האייקונים למטה. בהמשך יש ללחוץ על הסמליל 3 הקווים שנמצא בחלק העליון ואז לחצו על "הגדרות". בחלק של הגדרות צריך לחפש לשונית "חשבון" ובתוכה תהיה אפשרות שמטרתה להעביר / להמיר חשבון פרטי לעסקי.

כדי ליצור עמוד אינסטגרם עסקי דרך המחשב, עליכם להיכנס לאתר אינסטגרם בקישור זה, למלא אימייל או טלפון, שם משתמש וסיסמא. אם יש לכם כבר חשבון שאותו צריך לנייד עבור הבלוג, אז פשוט נכנסים אליו. לאחר מכן, כשיש לכם חשבון, צריך להפוך אותו לחשבון עסקי. ניתן לעשות זאת דרך אפליקציה בטלפון או עמוד בפייסבוק.

יצירת עמוד אינסטגרם עסקי דרך עמוד פייסבוק

זו דרך מומלצת מאוד למי שיש דף פייסבוק עסקי והיא מהירה יחסית. מאפשרת גם ליצור אינסטגרם עסקי וגם לחבר אותו לדף הפייסבוק. כדי ליצור חשבון אינסטגרם עסקי דרך עמוד פייסבוק עסקי דרך המחשב, יש לגשת אל העמוד שלכם, ואז לגשת אל "הגדרות", לאחר מכן לחצו על הלשונית "אינסטגרם", שם תהיה לכם אפשרות לחבר חשבון קיים או ליצור חדש.

לאחר מילוי שם משתמש ואימייל, תישלח למייל קישור ליצירת סיסמא. עד אז, צריך להפוך את החשבון לחשבון עסקי על ידי הוספת אמצעי התקשרות (טלפון או אימייל או כתובת פיזית) – חובה להזין את אחד מהם. כך זה נראה:

אינסטגרם דרך עמוד בפייסבוק
אינסטגרם דרך עמוד בפייסבוק

ניתן ליצור חשבון ולקשר בינהם גם עם טלפון נייד, באמצעות אפליקציית "מנהל דפים" של פייסבוק. יש להיכנס לעמוד הפייסבוק, הגדרות ואז קישור אינסטגרם.

הגדרות דף עסקי באינסטגרם עם הוספת מידע

לאחר שיצרתם דף אינסטגרם, צריך לשפר אותו עם הוספת מידע והתאמה של הגדרות.

  1. הוספת מידע – בעמוד העסקי צריך ללחוץ על "עריכת פרופיל", שם אפשר להוסיף מידע על הבלוג שלכם, תיאור הפרופיל, קישור לבלוג, פרטי התקשרות (טלפון, אימייל או כתובת פיזית), קטגוריה, שם משתמש, תמונת פרופיל ועוד.
  2. הגדרות – על ידי לחיצה על גלגל שיניים, ניגשים להגדרות הפרופיל. שם אפשר לנהל הזמנת חברים ואנשי קשר, פרטיות, אבטחה, הגדרות עסק, פרסומות, חשבון ועוד.
  3. תובנות – כאן אפשר לקבל מידע על פוסטים שאתם מפרסמים, קהלי יעד, סטורי ועוד.

בלוג באינסטגרם – שיתוף תוכן לעמוד

עמוד אינסטגרם הוא כלי נפלא לשתף תוכן וליצור פוסטים מעניינים. אפשר ליצור מעין בלוג באינסטגרם ששם ניתן לשתף תמונות, סרטונים, סטורי ועוד. דף באינסטגרם לא באמת נועד ליצירת בלוג, אלא לשם הגעה לקהלים חדשים ואמצעי שיווק ידוע.

כמובן שכדאי מאוד לשתף תכנים ישירות מהבלוג שלכם אל האינסטגרם ואפשר לשתף תכנים נוספים לאלו שנמצאים בבלוג.

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו בהרצה שנקראת "בלוגינג ישראל". כאן נלמד ביחד לגרום לבלוג שלכם להצליח, לשאול שאלות ולקבל תשובות, שיתופי פעולה עם בלוגרים אחרים ועוד.

הצטרפו כעת בחינם » facebook.com/groups/bloggingisrael

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

כתיבת תגובה