בלוגינג ישראל – הקהילה

בלוגפרס (BlogPress) הוקמה כדי לסייע לכל אדם בישראל להקים בלוג מצליח מאפס, גם ללא ידע מקצועי ובלי להיות מומחה במחשבים, חומרה או בתוכנה. כבר עשרות אלפים קראו את הכתבות והתוכן שאנחנו יוצרים במיוחד עבורכם – בלוגרים, בעלי תוכן, עורכים ומשפיענים.

זה הזמן לקחת צעד אחד קדימה והחלטנו להקים קהילה תומכת ומקצועית בעולם הבלוגינג, הכתיבה, התוכן והיצירה – "בלוגינג ישראל". הקהילה זמינה בפייסבוק ממש כאן לחצו כדי להצטרף בחינם.

למה קהילה?

האמת שחיפשנו להצטרף לקהילה סביב הנושא, אבל לא מצאנו קהילה תומכת ומסייעת לבעלי בלוגים. לכן החלטנו להקים אחת כזו, כך שכל אחד מכם יוכל בקלות לשאול שאלות או לענות לשאלות של אחרים, לספק תובנות חשובות, לשתף בחוויה אישית ומקצועית ועוד.

בנוסף, לא מצאנו אפשרות שבעלי בלוגים יוכלו לשתף פעולה בינהם, לעורר דיונים ושיח בנושאי שיווק וקידום, בפיתוח מקצועי דרך בלוג ואפילו בתור יצירת מקורות הכנסה ופרנסה דרכו.

למה בלוגינג ישראל?

היה חשוב לנו ליצור שם קליט, פשוט, ברור וכזה שלא יהיה ניתן להתבלבל בין הקהילה של כולנו, לבין שמות אחרים של קהילות או דפים שפחות רלוונטיים.

כמובן שהיה חשוב לנו שהשם של הקהילה ישקף את הנושא עליו המזוהה על יד בלוגרים וכותבי תוכן נוספים.

חשבנו על בלוגספירה, הבלוגיה, בלוגפרסר ועוד מיני רבות. חלק משמות אלו לא התאימו, חלק היו דפים ועמודים קיימים, חלק מהם היה קשה להגות וכך הלאה. ואז מצאנו: "בלוגינג ישראל".

ולא.. אנחנו לא מתכוונים להתרחב למדינות אחרות, אלא פשוט השם הזה התאים.

אז על מה הולכים לדבר בקהילה?

הקהילה כעת במצב הרצה, מצב ניסיוני, כדי לבדוק האם ההשערה שלנו אכן הייתה נכונה והקהילה חסרה. לאחר תקופת ההרצה ואם ההשערה אוששה, נוכל לעבוד במלוא המרץ.

בקהילה אנחנו הולכים לדבר על נושאים מקצועים מעולם הבלוגינג והתוכן, החל מכתיבת תוכן, עריכת תוכן, יצירת בלוגים, ניהול בלוגים, שיווק וקידום של הבלוג, שימוש בערוצי הרשתות החברתיות כתמיכה עבור הבלוג ועוד.

בנוסף, אנחנו הולכים לשתף גם מהידע, ניצור וובינרים, נקדם פעילויות נוספות ועוד הרבה דברים מעניינים. הממ.. אנחנו לא רוצים לשתף אתכם בהכל, כדי להשאיר טעם טוב 🙂

איך מתחילים? פשוט מאוד מצטרפים לקהילה עכשיו >> www.facebook.com/groups/bloggingisrael – אנחנו ממתינים לכם פה.